Květen 2007

Info...pro moje Best Friends

31. května 2007 v 15:18 | Jujinka |  →..Best Friends 4ever..←
Holky abyste věděly tak, já Vás mám všechny stejně ráda!!! A nemusíte na sebe žárlit (Wenda na Hanku a Věrku a naopak) A nechtěla bych, abyste byly na mě NASRANÝ!!!!! Moc Vás potřebuju a nechtěla bych Vás stratit!!! Není to moje vina, že Vás mám všechny tři za nejlepší kámošky!!! Moc by mě to bolelo kdybych někoho z Vás ZTRATILA!!!

Grafity

31. května 2007 v 14:50 →..Grafitky..←

Best Friend Wendy :*

28. května 2007 v 17:42 | JuJinQa :-* |  →..Best Friends 4ever..←
Jméno: Vendula-Wendy
Přijmení: Urabetzová
Datum narození: 12. 11. 1994 (ve Znojmě)
Sourozenci: Mladší brácha David
Nejlepší kámoška: Já (Jujinka) ASI!!! To já neim Image Hosted by ImageShack.us
Seriál: Ulice, Velmi křehké vztahy
Kluk: Marek ŠpačekImage Hosted by ImageShack.us

Best Friend Hanička :*

27. května 2007 v 15:45 | JuJinQa :-* |  →..Best Friends 4ever..←
Jméno: Hanka - Phuong
Příjmení: Doová
Datum narození: 6. 5. 1995 (V Ostravě)
Sourozenci: Mladší sestřička Eliška, mladší bratříček Kevinek
Nejlepší kámošky: Já (Jujinka) a Věrka! Teda pokud vímImage Hosted by ImageShack.us
Nejoblíbenější seriál: Ulice a Ordinace v růžové zahradě
Kluk: Mno musí to být udržený v tajnostiImage Hosted by ImageShack.us
PS: Best Friend 4ever Image Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.us

Best Friend Věruška :*

27. května 2007 v 15:30 | JuJinQa :-* |  →..Best Friends 4ever..←
Jméno: Věrka - Nga
Příjmení: Dao Kieu
Datum narození: 6. 9. 1993 (V Německu)
Sourozenci: Mladší bratr Duk
Nejlepší kámošky: Já (Jujinka) a HaničkaImage Hosted by ImageShack.us
Nejoblíbenější seriál: Mr. BeanImage Hosted by ImageShack.us
Kluk: Zatím žádnný, ale má vyhlídnuto
PS: Je to moje Best Friend 4ever!!!Image Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.us

SB BatGirl

27. května 2007 v 15:05 ╠ eSBčka
BatGirl Je to moje zlatíčko viď Hani?! :** A je to moje NKN bo BFF
Má tam skoro všecičko :))

SB Daduš

27. května 2007 v 14:59 ╠ eSBčka
Dadusik :)) Moc SUPA človíček!! I když znám jen přes net =)
Určo se jukněte :))Avril Lavigne - Životopis

26. května 2007 v 11:45 →..Avril Lavigne..←
Avril Ramona Lavigne(*27. září 1984) je kanadská zpěvačka a spoluautorka svých skladeb. Byla jedním z nejpopulárnějších nový pop punkových umělců roku 2002, kdy vydala první album.

Avril Lavigne se narodila ve městě Belleville v provincii Ontario. Vyrostla ve městě Napanee. Zpívala country, v kostelním sboru a učila se hrát na kytaru Objevil ji hledač talentů a dohodl smlouvu se producentem L.A. Reidem ze společnosti Arista Records. Odjela ve svých šestnácti letech do New Yorku pracovat na svém prvním albu. Nebyla však spokojena a odjela do Los Angeles , kde vyhověli jejímu přání více se podílet na tvorbě skladeb. Spolupracovala s produkčním týmem The Matrix. Její první album Let Go
Avril Lavigne (dále jen Avril) se narodila 27.9.1984 v malém městečku Napanee v provincii Belleville/Ontario v Kanadě.Má mladší sestru a staršího bratra.To, že má Avril talent, se vědělo již dávno.Vždyť již ve dvou letech začala spívat v kostelním sboru.To však ještě asi netušila jaký úspěch bude následovat."Vždycky jsem věděla co chci dělat! Vzpomínám jak ,když jsem byla hodně malá, stála jsem na mé posteli jako na jevišti a zpívala jsem z plných plíc a představovala si při tom že jsem obklopena tisícemi lidí !". Prohlásila.V deseti letech pak vyhrála konkurz pro mladé muzikanty a již ve svých dvanácti složila první písničku.O tři roky později, v 15 letech odjela z domova přímo do New Yorku. Tam si jí všiml známý hledač talentů L.A Reid.Ten chtěl však z Avril udělat princezničku klasického formátu, jak je z popu známe. Minisukně, sexy šatičky a třpytivé korálky.Taková ale Avril není!Z New Yourku proto odjela. Jak sama Avril říká : "Raději budu prodávat hamburgery, než abych nosila sexy šatičky." Jako svou další zastávku si vybrala Los Angeles, což se jí, jak později zjistila velice vyplatilo. V L.A se setkala s textařem a producentem Cliffem Magnessem z vydavatelství Nettwerk Management. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.V psaní písniček má vůbec zábavu a druh uspokojení.Z Avril se postupně stávala star s velkým S.Od dob vydání hitu Complicated, který válcoval žebříčky hitparád všech možných rádií, se stala tématem dne.Což dokazuje i úspěch Avrilinina debutového alba, kterého se prodalo několik miliónů. Nemá ani toto číslko říkat konkrétně, protože každým dnem pořádně narůstá! Avril zpíva se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, basák Mark Spicoluk a kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld a s nimiž také pojede na turné.V srpnu 2002 se Avril ukázala v Japonsku, v září v Evropě a v řijnu na Australském kontinentě. My jen můžeme doufat, že Avril návštíví i Česko.Avril zaručeně poznáte, podle drsných hlášek a vůbec jaksi drsnější povaze, díky které taky z části slaví celosvětový úspěch a díky které se jí přezdívá "Wild Child".

Best Fried 4ever

26. května 2007 v 10:21 | JuJinQa :-* |  →..Best Friends 4ever..←
We Are ChP'S.. BFF.. NKN = Luli3Babe & Hani3Babe & Veri3Babe

I LoVe You So Much..
U Are My World..I Need You For Life..